Ali Koç’tan Dursun Özbek’e çağrı: Cesaretiniz varsa, istediğiniz mecrada, hiç vakit kaybetmeden yüz yüze canlı yayına davet ediyorum

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Dursun Özbek’in açıklamalarına yanıt olarak, “Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Dursun Aydın Özbek’e aynı çağrıyı 3.kez tekrarlıyorum, Cesaretiniz varsa tüm bu algı, manipülasyon ve attığınız iftiralarınızı konuşmak için sizi istediğiniz mecrada hiç vakit kaybetmeden yüz yüze canlı yayına davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sarı-lacivertli kulübün sosyal medya hesabı üzerinden Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in açıklamalarına yanıt verdi.

Ali Koç açıklamasında, “Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Dursun Aydın Özbek’e aynı çağrıyı 3.kez tekrarlıyorum, Cesaretiniz varsa tüm bu algı, manipülasyon ve attığınız iftiralarınızı konuşmak için sizi istediğiniz mecrada hiç vakit kaybetmeden yüz yüze canlı yayına davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Sarı-lacivertli kulüpten bugün yapılan bir diğer açıklamada, “Fenerbahçe Spor Kulübü olarak Türk futbolunun geleceği adına endişe ediyor, sezonun sorusunu soruyor, son kararınızı merak ediyoruz: Lige devam ediyor muyuz etmiyor muyuz?” ifadeleri yer almıştı.


TIKLAYIN | Dursun Özbek: MHK Başkanı hem savcılığa hem de hakimliğe, adalet dağıtan kişi rolüne soyunmuştur; bunu kabul etmiyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir