Oğlu Can üniversiteli olmuştu! Ferhat Göçer: Annesine minnettarım

Ferhat Göçer, 2001 yılında Ayla Göksel ile nikâh masasına oturmuştu. 2006’da oğulları Can’ı kucaklarına alan çift, 2008’de yollarını ayırmıştı.

53 yaşındaki şarkıcının oğlu, geçtiğimiz yıl üniversiteli olmuştu. Ferhat Göçer, yaşadığı büyük mutluluğu sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

“ANNESİ AYLA’YA TEŞEKKÜRLER”

Oğluyla birlikte Londra’ya giden Göçer, “Dostlar… Oğlum Can dünyanın en iyi ilk 10 üniversitesinden biri olan UCL’i (University College London) kazandı. Nasıl gurur, nasıl bir mutluluk anlatamam sizlere, paylaşmak istedim. Başta bizlere hayırlı bir evlat yetiştirmiş olan annesi Ayla ve Can’ın hayatına dokunmuş, emek vermiş herkese sonsuz teşekkürler” ifadelerini kullanmıştı.

“ANNESİNİN BANA HAYATTAKİ EN BÜYÜK HEDİYESİ”

Ferhat Göçer, son olarak katıldığı programda, üniversiteli olan oğlu ve eski eşi Ayla Göksel hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Can Göçer’in Londra Lucille Üniversitesi’nde ekonomi bölümünde okuduğunu belirten sanatçı, “İyi bir annenin, bir evlat yetiştiren annenin, bana hayattaki en büyük hediyesi. Minnettarım annesine. Üniversite haberini alınca bir ay ayaklarım yere basmadı. Londra’nın göbeğinde harika bir okul” açıklamasını yaptı.

17 SENE DOKTORLUK YAPTI

Öte yandan asıl mesleği doktorluk olan Ferhat Göçer, “En son yedi yıl önce ameliyathaneye girdim. Cerrah olmayı seviyordum ama müzisyenlik ağır bastı. Yaşım geldiğinde emekli olmayı tercih ettim. 25 yılın 17 senesinde doktorluk yaptım” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir